ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Denní hlídka

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Denní hlídka Empty
PříspěvekPředmět: Denní hlídka   Denní hlídka Empty18/9/2007, 09:40

Taxem zhlédl "Denní hlídku". Velmi dobré,ještě lepší než předchozí "Noční hlídka". Docela nářez,triková žranice,příběh není jednoduchý ani zbytečně komplikovaný,některé scény si budu pamatovat dlouho. Např. Exclamation POZOR SPOILER (tj.kdo nechce vyzradit děj,nechť nečte dále Exclamation ) příjezd Alissy do hotelu za panem Zavulonem,souboj náklaďáků Noční vs.Denní hlídky-motor poraženého bezmocně plácající klikovkou na kapotě vítěze mě málem sestřelil z křesla Laughing ,závěrečná demolice Moskvy Exclamation KONEC SPOILERU,POHOV Exclamation Very Happy . Doporučuju předtím ale zhlédnout "Noční Hlídku" nebo se aspoň obeznámit s knihami o"Hlídkách" od Lukjaněnka,jinak na to ani nechoďte Wink . Na mé 10-bodové stupnici jasná 8. Vše je samozř.IMHO
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Denní hlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   Denní hlídka Empty18/9/2007, 09:59

heh... tak jsi mne předběhl... chtěl jsem otevřít toto téma o víkendu :-) . . četl jsem na to zatím jen recenze, neviděl jsem ani noční ani denní a ani jsem nečetl knihu.. moc pozitivních ohlasů jsem na to neviděl :-( ale nechci to soudit, dokud to neuvidím :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Nira
Přispěvovač
Přispěvovač
Nira


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 23. 11. 06

Denní hlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   Denní hlídka Empty18/9/2007, 13:58

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
Rusko, 2006, 132 min

Antonův syn Jegor byl v odvěkém souboji dobra (Dne) a zla (Noci) pomyslným jazýčkem na vahách. Avšak na konci Noční hlídky přidal na stranu zla. Síle dne se však nyní podaří sehnat zachránce - kouzelnici Světlanu. Světlana se pomalu učí zvládat všechny své magické schopnosti a chystá se vyzvat Jegora na souboj. Jenže Anton Světlanu miluje a nepřipustí, aby se jeho dva nejmilejší navzájem povraždili. Vydá se tedy najít Křídu osudu, aby mohl přepsat Knihu osudu a Jegora upsat straně dobra.

zdroj: www.csfd.cz

Druhý díl trilogie, plánovaný třetí díl se jmenuje Šerá hlídka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Denní hlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   Denní hlídka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Denní hlídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Fantasy filmy-
Přejdi na: