ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Duben 2007 - Kyjovice u Ostravy - Dargorath - videa!

Goto down 
AutorZpráva
Fern
Admin
Admin
Fern

Poeet p?íspivku : 172
Age : 47
Registration date : 15. 11. 06

Duben 2007 - Kyjovice u Ostravy - Dargorath - videa! Empty
PříspěvekPředmět: Duben 2007 - Kyjovice u Ostravy - Dargorath - videa!   Duben 2007 - Kyjovice u Ostravy - Dargorath - videa! Empty7/5/2007, 12:47

HUSTÉ VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=C49hGGvfdkA


HOMEPAGE:
http://drevarny.cz/dargorath

Legenda

"Co se to tu u všech všudy děje!?" zaječel vytáhlý drow, dle insignií a uniformy jednoznačně důstojník. "P.. pane" zakoktal otrhaný strážce sýpky a nejistě přešláp v zabahněných holínkách, "Ti hrdlořezové vybrali většinu našeho obilí. Seběhli se sem jako kobylky a všechno odvezli ve svých vozech." "Tiší jako samotná smrt." dodal s nadějí v hlase. "Nesmysl" zaklel výše postavený a vešel do dvora hospodářského stavení. Vrata sýpek byla vypáčená, v bahně na zemi se jako hadi klikatily stopy kol několika desítek povozů. "Takl tohle si někdo slízne!" zařval a jakoby mimochodem udeřil strážce přes obličej. "Za tohle budeš viset, rozumíš?!"
Ještě toho dne se na návrší za sýpkami houpaly na stromech siluety několika oběšenců. Mezi nimi i jedna v důstojnické uniformě...
"Neschopní! Všichni kolem mě jsou tady naprosto neschopní." peskoval služebnictvo elf tmavých ostrých rysů rozvalující se na hromadě vlčích kůží. "Haíwe, pověz, co vypátrali tví zvědové?". Muži, který se krčil v koutě proběhl v očích záblesk strachu. Jeho špehové to pěkně zvorali, to musel uznat, ale odpovědnost nesl on a byl si toho dobře vědom. "Přicházejí pane. Malí ďáblové, trpaslící bez vousů. Plíží se lesy, kradou zásoby. Z našeho ječmene dokonce vaří nějakou páchnoucí břečku." "Břečka z ječmene?" zamyslel se elf na kožešinách. Pomalu mu začínalo svítat. "Dokáží přelstít naše stráže pane, a co víc, střely z jejich praků jsou přesné. Velmi přesné. Musí v tom být nějaká magie." "Pch! Magie!" odfrknul si nejvyšší z drowů, vstal z kožešinového lůžka a tiše a s odporem pronesl: "Hobiti".
"Zavolejte nekromanta!" zasyčel nejvyšší drow na postaršího písaře s dlouhými stříbřitými vlasy lemující protáhlý jeho obličej. "Pane" nejvyšší po něm blýsknul pohledem. "před třemi dny jste jej nechal zakopat." "Tak ho vykopejte!" opáčil "a svolejte radu. Naš državy jsou v nebezpčí! Táhneme do války!".

"..a pak jsem vzal nohy na ram... tedy, odcestoval jsem, abych ti podal zprávu Uglůku" pronesl špinavý drow směrem, kde se tušil obrysy šamanovy postavy. "Úchm" ozvalo se z kouta. "Tvé spráfy jsou phro mne cenýmm sboším Líwe, tchadi jesst tvá odm-jena." Na zemi zachrastily mince. "Moc se nepředal zelenáč" pomyslel si drow "nomádi i trpaslíci byli štědřejší..."
Podtrženo sečteno: na pláně Dargorathu se hrnou hobití hordy a ohrožují postavení temných elfů, kteří území ovládli právě před rokem. Na nadcházející pranici se hodlají přiživit i zbylé národy takže nadchází lítá řež. Vzhledem k nepřehledné situaci se každý národ bude snažit vydrancovat z Dargorathských plání co nejvíce surovin a pomoci nich pak rozvíjet své síly a naději na ovládnutí celého území.
Vítězství si odnese ta strana, která natěží nejvíce surovin a v závěrečné bitvě porazí svého největšího konkurenta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
 
Duben 2007 - Kyjovice u Ostravy - Dargorath - videa!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Fantasy akce-
Přejdi na: