ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 spadlo ti to... asi vítr, ne ?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty
PříspěvekPředmět: spadlo ti to... asi vítr, ne ?   spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty19/1/2007, 10:20

No co vám budu vyprávět, že fouká vítr už snad víte všichni... tak mi spadlo pár tašek ze stříšky a zítre mně čeká oprava... tak snad nedopadnu jako ty tašky Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
NOBODY
Přispěvovač
Přispěvovač
NOBODY


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 10. 12. 06

spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: spadlo ti to... asi vítr, ne ?   spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty20/1/2007, 10:05

JJ, byl to pěknej fičák. Moc jsem si to užíval. Twisted Evil Ale už jsem zažil lepší. To když jsme stanovali jednou v listopadu v Tatrách a druhej den tam začali lítat stromy. Twisted Evil
Jel jsem dneska kolem tvé pastoušky a nikde jsem tě neviděl ležet. Jestli jsi teda nespadl na dvoreček, tak se zadařilo a máš střechu zase jako "novou". Laughing
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: spadlo ti to... asi vítr, ne ?   spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty20/1/2007, 11:13

Jo na horách, to musí být fičák vždycky... Nespadl jsem, to nejhorší opravil jsem, ale nová střecha z toho bohužel není....Crying or Very sad

třeba se zadaří letos a bude nová střecha... pak uz opravovat po orkánu nebudu... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Sponsored content





spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: spadlo ti to... asi vítr, ne ?   spadlo ti to... asi vítr, ne ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
spadlo ti to... asi vítr, ne ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Prostě jen tak-
Přejdi na: