ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SPOILERY

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: SPOILERY   SPOILERY Empty1/10/2007, 12:47

Vím,že to víte,takže jen pro jistotu: Pod pojmem "SPOILER" zde není müšlen aerodynamický prvek aut nebo letadel,ale vyzrazení obsahu či důležité části filmu (např.klíčový zvrat,pointa či závěr filmu). Toto téma zakládám pro ty,kdo si chtějí o těchto věcech popovídat a neprozradit ostatním něco,co qůli prožitku filmu nechtějí vědět. Wink . V tématech věnovaných jednotlivým filmům prosím NESPOILUJTE (aspoň ne bez varování). Mohlo by se stát,že TAKOVÝTO PŘÍSPĚVEK by byl některým z moderátorů sice s těžkým srdcem ale přece jen PROMÁZNUT Neutral . Děkuji za pochopení Wink
Návrat nahoru Goto down
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty8/10/2007, 10:44

Chjo, vypadá to,že nikdo neviděl žádný film nebo mu žádný film nestojí za pokec Sad
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty12/10/2007, 15:52

máme tady aso moc horkých novinek... já jsem těch filmů viděl sám pramálo :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty12/10/2007, 15:53

Možná to bude chtít nahodit nějaké téma... lidí sem chodí dost, ale bojí se psát, nebo co ....Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty13/10/2007, 05:12

OK,zkusíme téma: RIDDICK. Vypadalo to na celkem dobrý cyklus,zatím jsou ale jen 2 filmy: "Riddick" (U nás bůhvíproč "Černočerná tma") a "Chronicles of Riddick" (U nás "Riddick"). Díky "názvové zvůli" našich distributorů je v tom as trochu chaos. Není to zrovna fantasy-"Tma" je čistá scifi na "vetřelčí" téma, "Chronicles" mají k fantasy ale IMHO dost blízko. Chystala se dokonce trilogie "Chronicles",hlavní představitel Vin Diesel by toho šel,ale nějak to usnulo na penězích a taky údajně na nezájmu diváků a ne moc pozitivních kritikách...Newm,mi se to líbilo a na pokračování jsem se těšil...
TAKŽE SMĚLE DO DEBATY. A NEBOJTE SE,různé názory jsou vítány (mažu jenom hrubé osobní útoky a příspěvky OT). Tady můžete probrat i zápletky,"vykecat" konec:)-nic nevadí,od toho se to tu jmenuje "Spoilery".
ANEBO SEM HOĎTE JINÝ FILM Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty13/10/2007, 06:18

Tak já jsem viděl jen černočernou tmu, myslím, že se to tak jmenovalo kvůli černočerné tmě :-), která měla nastat tuším jen jednou za několik tisíc let, kdy se na povrch planety začaly drát zajímavé potvůrky. Taky si myslím, že byl tento díl spíš sci-fi.. Ale nebylo to zas tak hrozné, znám mnohem horší filmy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty19/10/2007, 12:38

Trochu odbočím, viděli jste svět draků ? Já ano, některé věci mi přišli hodně "umělé" to si asi autoři už nevěděli rady co a jak vysvětlit.. Třeba čínský drak se mi vůbec nelíbil a jak popisovali, že klame svou oběť vydáváním napodobených zvuků... to mi přišlo hodně pohádkové :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty21/10/2007, 15:29

Teď přesně newm wocogo-nebyl to dokument BBC ? Aspoň něco podobného,co se pokoušelo zábavnou formou vysvětlu vznik legend o dracích jsem kdys viděl...
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty24/10/2007, 06:40

Jo to bylo ončo.. jako nápad mi to přišlo bezva, ale ke konci se to trochu zvrtlo z "pravdivého" dokumentu na slátaninu, proto jsem z toho měl smíšené pocity... Třeba inteligence a hlídání teritoria, bylo mno... při nejmenším hodně přehnané. Nebo nakonec jak samec neuhlídal mládě a utekl před svojí družkou...
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Sponsored content





SPOILERY Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPOILERY   SPOILERY Empty

Návrat nahoru Goto down
 
SPOILERY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Fantasy filmy-
Přejdi na: