ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fantasy Elektronické Pohlednice

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Fantasy Elektronické Pohlednice Empty
PříspěvekPředmět: Fantasy Elektronické Pohlednice   Fantasy Elektronické Pohlednice Empty21/9/2007, 05:10

Tak jsem dal do provozu službu odesílání pohlednic, ale . . ....

Fantasy Elektronické Pohlednice None

Strávil jsem nad tím spoustu času, myslím, že se to povedlo docela dobře, ale ohlas na tuto službu je mizivý.. chtěl bych touto cestou zjistit co zlepšit, proč vás pohlednice nezaujaly a co vám na této službě chybí ?

Nebojte se napsat Váš názor.. Pomůže to k dalšímu rozvoji a Vaší spokojenosti, tak jen do mně sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Fantasy Elektronické Pohlednice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fantasy Elektronické Pohlednice   Fantasy Elektronické Pohlednice Empty21/9/2007, 11:25

Ta služba je určitě fajn,problém mám s tím,že z okruhu mé rodiny a přátel jaxi fantasy nikdo moc nemusí. Posílat fantasy pohlednici někomu,kdo v souvislosti se sci-fi nebo fantasy používá slovo "fantasmagorie" se mi moc nechce...
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Fantasy Elektronické Pohlednice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fantasy Elektronické Pohlednice   Fantasy Elektronické Pohlednice Empty21/9/2007, 12:19

určitě máš přátele (třeba internetové), se kterými ses seznámil na internetu ohledně fantasy Very Happy . . . Ale máš pravdu, že fantasy je jaxi specifická. Nicméně v galerii jsou obrázky, které mohou být pojmuty i jinak než fantasy... Galerie romantika, krajiny, znamení, víly a podobně. Nehledě na to, že na mé stránky chodí především zájemci o obrázky a pohlednice... Pes bude zakopán určitě v něčem jiném Sad ...

Jinak moc děkuji za názor... už ho mám jako bod k zamyšlení!!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Sponsored content





Fantasy Elektronické Pohlednice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fantasy Elektronické Pohlednice   Fantasy Elektronické Pohlednice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fantasy Elektronické Pohlednice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Final fantasy VII

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Prostě jen tak-
Přejdi na: