můj svět Orberis.... a normální povídání

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Denní hlídka

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 04. 09. 07

PříspěvekPředmět: Denní hlídka   18/9/2007, 09:40

Taxem zhlédl "Denní hlídku". Velmi dobré,ještě lepší než předchozí "Noční hlídka". Docela nářez,triková žranice,příběh není jednoduchý ani zbytečně komplikovaný,některé scény si budu pamatovat dlouho. Např. Exclamation POZOR SPOILER (tj.kdo nechce vyzradit děj,nechť nečte dále Exclamation ) příjezd Alissy do hotelu za panem Zavulonem,souboj náklaďáků Noční vs.Denní hlídky-motor poraženého bezmocně plácající klikovkou na kapotě vítěze mě málem sestřelil z křesla Laughing ,závěrečná demolice Moskvy Exclamation KONEC SPOILERU,POHOV Exclamation Very Happy . Doporučuju předtím ale zhlédnout "Noční Hlídku" nebo se aspoň obeznámit s knihami o"Hlídkách" od Lukjaněnka,jinak na to ani nechoďte Wink . Na mé 10-bodové stupnici jasná 8. Vše je samozř.IMHO

Fern
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 172
Registration date : 15. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   18/9/2007, 09:59

heh... tak jsi mne předběhl... chtěl jsem otevřít toto téma o víkendu :-) . . četl jsem na to zatím jen recenze, neviděl jsem ani noční ani denní a ani jsem nečetl knihu.. moc pozitivních ohlasů jsem na to neviděl :-( ale nechci to soudit, dokud to neuvidím :-)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.orberis.cz
Nira
Přispěvovač
Přispěvovač

Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 23. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   18/9/2007, 13:58

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
Rusko, 2006, 132 min

Antonův syn Jegor byl v odvěkém souboji dobra (Dne) a zla (Noci) pomyslným jazýčkem na vahách. Avšak na konci Noční hlídky přidal na stranu zla. Síle dne se však nyní podaří sehnat zachránce - kouzelnici Světlanu. Světlana se pomalu učí zvládat všechny své magické schopnosti a chystá se vyzvat Jegora na souboj. Jenže Anton Světlanu miluje a nepřipustí, aby se jeho dva nejmilejší navzájem povraždili. Vydá se tedy najít Křídu osudu, aby mohl přepsat Knihu osudu a Jegora upsat straně dobra.

zdroj: www.csfd.cz

Druhý díl trilogie, plánovaný třetí díl se jmenuje Šerá hlídka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Denní hlídka   

Návrat nahoru Goto down

Denní hlídka
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Fantasy filmy-
Přejdi na: