ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Válka o Cintru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Válka o Cintru Empty
PříspěvekPředmět: Válka o Cintru   Válka o Cintru Empty12/9/2007, 12:39

Informace – Cintra 2007
Kdy a kde
Válka o Cintru 2007 se koná 27.–30. září, v okolí skautské základny Šiškovice.

- Družina Orberis vyjíždí v pátek 28.9.2007 v 6:00 z Bubovic
- Sraz před kulturákem v Bubovicích
- Odjezd osobními auty
- Plánovaný návrat 30.9.2007 v 15:00 u kulturáku v Bubovicích

Zkrácená verze programu

Registrace je do pátečního poledne, poté přijde čas pro arénu, slavnostní zahájení atd.
Hra samotná pak začne v sobotu ráno a potrvá až do večera a v neděli pak do poledne. Podrobnější informace na www.cintra.cz
Za kolik

- Startovné 70 Kč (placeno předem převodem při přihlašování, nevratné)
- Ubytování 30 Kč (placeno na místě)
- Doprava 250 Kč (cena je přibližná, na přesné částce se domluvíme po návratu)

Podmínky pro život


1) Spí se ve stanech
2) Jídlo si chystáme sami, není tam restaurace ani obchod
3) Na místě je zdravotník s lékárničkou
4) Na místě je zajištěna pitná voda
5) Na místě je wc
6) Není k dispozici koupelna, hygiena bude prováděna v přírodě
7) Organizátoři připravují „Kofola krčmu a čajovnu“ bude možno si zde koupit něco drobného, opravdu drobného k snědku! (utopenci, hermelín atd.)
Cool Na místo se nesmí autem, půjdeme cca 2km pěšky

Co si vzít sebou ?


1) Stan! Nejlépe malý stan pro 2osoby. Doporučuji domluvit se s kamarádem, kdo stan vezme.
2) Karimatku nebo jinou minimálně stejně dobrou izolaci! (bez ní nikdo nikam nepojede!!!!)
3) Spacák!
4) Teplé oblečení na spaní!
5) Náhradní oblečení, pláštěnku, náhradní BOTY!!!
6) Hygienické potřeby, toaletní papír !!!
7) Jídlo cca na 2 dny. Doporučuji nějakou konzervu, chleba, instantní polévky atd., něco na opečení na ohni… (bude k dispozici vařič)
Cool Baterku, nůž, pero, bloček, nebo sešit, jedno klubko kobercové pásky, pláštěnka.
9) Určitě kapesné, počítejte s 30Kč na zaplacení ubytování + nakoupení nějakých drobností v krčmě viz. Výše.
10) Kostým + zbraně
11) Jede se pod stan, tak to mějte na paměti! Nejbližší vesnice od místa konání je cca 2km! Je víkend a k tomu svátek!


Naposledy upravil dne 1/10/2007, 12:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Nira
Přispěvovač
Přispěvovač
Nira


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 23. 11. 06

Válka o Cintru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru   Válka o Cintru Empty1/10/2007, 11:55

Nazdárek, fotky jsem prohlídla, jsou super Smile
Vypadá to, že jste si to opravdu užili, i přes ne moc dobré počasí Wink
Tak sem prosím hoď te nějaké hodnocení!
Jsem děsně zvědavá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Válka o Cintru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru   Válka o Cintru Empty1/10/2007, 12:27

Zhodnocení ?

Tak poslouchejte - čtěte..

První den, jsme si moc neužili, pršelo a v dešti se stany stavěly opravdu špatně... Celá akce vypadala ohrožena, tábořiště rozbahněné a mokré neslibovalo žádný romantický dýchánek.. Nakonec se ale vše podařilo, stany jsme postavili a začali se pomaloučku připravovat... za pár minut jsme stáli v kostýmech před udivenými účastníky, kteří nás chválili za připravenost na akci, alespoň so ce převleku týká Very Happy

Pak se spustila první bitva v aréně, to už bylo i na mne moc, kluci do sebe mlátili hlava nehlava, ale vše koordinovaně a zdálo se i bezpečně. To už jsem viděl u naší skupiny dobrodruhů malinko obavy...

I to ale zvládli a při první válce se zapojovali do bojů, večer to završil táborák, fireshow a v sobotu dokonce promítání nasbíraných fotografiií z akce, ty jsou k dispozici zde http://www.orberis.cz/?kat=larp-2007-cintra&pkat=1

Nyní mé hodnocení a doufám, že budu mluvit i za kluky.

Celá akce úplně úžasná a já jsem ohromený bezvadně jsme se vyblbli, zabojovali si a občas i sáhli nadno. Trochu to kazil déšť první den a mokro, které po celou dobu nestačilo uschnout. Mám kontakt na další lidičky, které baví LARP a fantasy a pár kontaktů na podobné akce zaměřené na ty nejmenší. Takže příští rok opět CINTRA, teď už s ostřílenými bojovníky a určitě další akce ať už navštívené, tak vlastní..

Sláva vítězům (Nilfgaardu - fůůůůůůj) a čest poraženým (Themerie - JOOOOO cheers )
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Sponsored content





Válka o Cintru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru   Válka o Cintru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Válka o Cintru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis (družina dobrodruhů) - zájmový kroužek :: Družina dobrodruhů-
Přejdi na: