ORBERIS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


můj svět Orberis.... a normální povídání
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výhled na fantasy filmy do konce roku

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty12/9/2007, 12:14

Mé osobní těšení se do kina po zbytek roku Wink :

Denní hlídka (už běží,zatím jsem se na ni nedostal Sad )
Hvězdný prach premiéra v ČR 27.9.
Probuzení tmy 18.10
Poslední legie 15.11.
Beowulf Exclamation 29.11.
Zlatý kompas 13.12.
Alien vs Predator 2 27.12.

Zdroj: www.moviezone.cz
Návrat nahoru Goto down
Nira
Přispěvovač
Přispěvovač
Nira


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 23. 11. 06

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty12/9/2007, 12:25

Možná by bylo dobré udělat každému z těch filmů samostatné téma se stručným nástinem děje, ve kterém pak můžeme ohodnotit, jestli to těšení stálo za to Wink
Taky už vím, které filmy mi nesmějí utéct Smile
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty15/9/2007, 11:01

No, poslední film, na který jsem byl v kine byl Piráti z Karibiku 3 . . . Nevím co na to vy, ale já byl mooooc zklamaný!! Prostě hrůza, vůbec jsem to nepochopil..
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty15/9/2007, 12:49

Tak já se přiznám,že Pirates3 mě nadchli,už dlouho jsem se v kině tak nebavil (v dobrém slova smüslu). Scény jako úvodní - POZOR SPOILER Exclamation -(mrazivá s hromadnou popravou a dítětem,zpívajícím pod šibenicí),dále Černá Perla plující pouští,vztyčování vlajek,závěrečná demontáž vlakové lodi atd. si budu pamatovat asi hodně dlouho. K tomu famózní hudba mého oblíbence Hanse Zimmera...
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty15/9/2007, 14:52

Pokud to ovšem srovnáváš s jedničkou a dvojku, musíš uznat, že je to úplně jiný styl filmu... Byl jsem na tom s dětma... docela se nudili... Chyběl tomu ten náboj dobrodružství a to, že každý zradil každého, taky moc nepřispívá na vývoji :-) . . Hudba samozřejmě skvělá, jako vždy.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty15/9/2007, 15:06

Mno,pro děti to nebylo...
Návrat nahoru Goto down
Nira
Přispěvovač
Přispěvovač
Nira


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 23. 11. 06

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty18/9/2007, 14:40

Tak já jsem zatím Piráty 3 neviděla, protože v našem kině si je nedokážu vychutnat a nestihla jsem vyrazit někam jinam Sad
To all: kam chodíte do kina a proč?
Návrat nahoru Goto down
kraxon
Přispěvovač
Přispěvovač
kraxon


Poeet p?íspivku : 42
Age : 68
Localisation : Boiomeium
Registration date : 04. 09. 07

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty19/9/2007, 12:04

Do kina hlavně na fantasy-naposledy Denní Hlídka,případně válečné a historické (např.Pád třetí říše,Cesta bojovníka,Král Artuš-pokud se ty 2 dají nazvat historickými Wink ). Proč ? Velké plátno,parádní zvuk. Kam ? Vzhledem k tomu,že jsem mimopražský ale v Práglu jsem zaměstnán a ráno mi končí směna tak chodím do multiplexu Nový Smíchov,kde začínají nejdřív...
Návrat nahoru Goto down
Fern
Admin
Admin
Fern


Poeet p?íspivku : 172
Age : 50
Registration date : 15. 11. 06

Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty19/9/2007, 12:25

Do kina proč ? Atmosféra... Čas, který si vyhradíš jen pro film, ti nikdo nevezme (vyrušování u TV, někdo něco chce, přijde návštěva, zvoní telefon a podobně)... můžeš se tak soustředit opravdu jen na ten film...

Niro i u nás se to dá zvládnout v kině, když nejsi moc zhýčkaná Smile ... Multi kina jsou fajn, ale jaksi s rodinkou se to dá finančně utáhnout jednou za čas Surprised .. multikino taky smíchov... byl jsem i v Budějkách v cinestar, ale nějak to bylo rozostřené a takové divné... to už ta naše Březnická kinokavárna v kulturáku byla lepší lol! ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.orberis.cz
Sponsored content





Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhled na fantasy filmy do konce roku   Výhled na fantasy filmy do konce roku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výhled na fantasy filmy do konce roku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Final fantasy VII

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ORBERIS :: Orberis - všeobecně :: Fantasy filmy-
Přejdi na: